Muži samotáři, kteří odmítají vztah se ženou

Muži samotáři

O tzv. singles se toho napsalo již hodně, nicméně většina těchto článků se točí kolem kategorie dočasně dobrovolných singles – většinou mladiství, kteří mají v současné době jiné priority než trvalý vztah a založení rodiny. Chtějí si užívat, nemají problém odjet za prací přes půl zeměkoule a jejich uvažování je spíše intenzivní a pocitové. Muži samotáři – tzv. dobrovolní stabilní singles jsou naprosto běžní usedlí jedinci, kteří se z logických důvodů rozhodli zůstat sami.

Roman 42 let, stavební inženýr

Roman pochází z většího města a je stavebním inženýrem. Pomalu se dotýká hranice středního věku, ale jedno ví jistě – ženu do trvalého vztahu nechce. Roman vyzkoušel několik vztahů, od těch kratších (měsíc) až po ty delší (4 roky). Vystřídal minimálně 12 partnerek a jeho závěr je jasný – ke spokojenému životu ženu nepotřebuje. Roman je přitom velmi přátelský, má spoustu kamarádů a kamarádek, je nekonfliktní a sympatický.

Proč takové rozhodnutí

Roman ke svému životu ženu nepotřebuje – vypere si sám, uvaří si sám, sám si umí uklidit a věci, které neumí, se dají snadno zařídit. Navíc z jeho zkušeností při soužití se ženou většinu těchto věcí stejně řešil sám a ještě musel vařit pro dva nebo častěji uklízet. Roman měl i ženy v domácnosti, které tuto oblast zvládaly bravurně, jenže měli zase jiné vady.

Asi nejhorším jmenovatelem soužití se ženou bylo postupné zabírání Romanova prostoru a rozhodování o jeho životě. Tím, že je Roman nekonfliktní a má rád svoji pohodu, se vyhýbal hádkám a zbytečným konfliktům, čímž „hodnost“ jeho partnerky neustále rostla. Až si začala určovat podmínky a rozhodovat o tom, co bude Roman dělat a kdy.

Je to stav, který je naprosto běžný u většiny dlouholetých vztahů, což Roman jednoduše vypozoroval u svých partnerek a u svých kamarádů, kteří žijí ve „spokojeném manželství“.

Roman by moc chtěl děti, jenže jeho zkušenosti mu zkrátka nedovolí se do takového dobrodružství pouštět. O soužití se ženou zkrátka nestojí, protože mu to nepřináší žádný benefit.

A jak Roman řeší sexuální pudy?

Asi si kladete otázku, jak Roman řeší sex? Vyzkoušel toho opravdu mnoho. Od běžných privátů přes luxusnější bordely až po sexuální společnici. Sexuální společnice se osvědčila jako nejlepší a nejhezčí varianta, bohužel finančně velmi nákladná. Proto si Roman v poslední době oblíbil erotické masáže v Praze. Naprosto nádherné dívky, které v žádné jiné erotické službě nenajdete. Seriózní intimní přístup blízký mazlení. Roman tak mimo klasického uspokojení a relaxace využije i chybějící intimní dotyky ženy, ke kterým se již jinak nedostane.

Roman si tak žije velmi naplněný a spokojený život, bez potřeby vrhat se do dlouholetého vztahu. Jediné, co mu chybí, je potomek. Ale třeba i to půjde v budoucnu nějak vyřešit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *