Fashion hity pro jaro 2018, o kterých byste měli vědět

Fashion hity pro jaro 2018

Jaro se pomalu ale jistě blíží. Většina módních přehlídek s jarní kolekcí to má už za sebou, a my vám můžeme v kostce shrnout to, co jsme se dozvěděli. Jaké fashion hity nás čekají na jaře 2018?

Tenisky k elegantnímu oblečení

Asi nemá smysl dodávat, že se tento trend vrátil už tolikrát, že by se mohl stát stálicí na trhu s módou. Oblékněte si elegantní šaty nebo dámskou róbu a k tomu tenisky. Jednoduché, pohodlné, vcelku levné a hlavně nadčasové.

Pánský outfit

V rukách krásných žen. V Paříži, v Miláně nebo v New Yorku naprosto tradiční outfit kancelářských žen na důležitých pozicích, které musí působit elegantně a nedělat ze sebe fifleny v šatičkách. Nejpovedenější kolekci tohoto roku dle našeho názoru předvedla značka Chloe. Plno barev a kombinací, které jinak přísný pánský oblek maličko zjemňují.

Pouzdrová sukně

Upnuté pouzdrové sukně přišly tak trochu překvapivě. Minulou sezónu totiž spíše letěly volné sportovní outfity. Pokud máte některé kousky v šatníku, neváhejte je letos nosit. Bát se nemusí ani slečny a paní silnějších postav.

Ledvinky

Možná trochu úlet, ale rozhodně stojí za to zmínit dámské ledvinky nošené kolem hrudi. S touto módní kolekcí přišla značka Gucci, takže nejde o výkřik žádného nováčka. Kabelka nošená kolem hrudi je velmi praktická především v přeplněných dopravních prostředcích, kdy vám z ní nikdo nic neukradne. Pokud by se tento trend opravdu chytil, praktické ženy včetně mě to neskutečně uvítají.

Puntíky

Na své si přijdou i slečny něžnějšího vkusu, kterým se vrací zpátky 60. léta. Puntíky jsou opět v módě. Vzdušné letní šaty, načechrané košile a trička s puntíkovaným vzorem jsou jasnou volbou.

Hitů pro letošek je samozřejmě víc, ale snažili jsme se vybrat jen to nejzajímavější.

Foto – Zdroj: FreeImages.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *