Dámské plavky pro léto 2017

Dámské plavky léto 2017

Dobrou zprávou je, že končí období dešťů a nevyzpytatelných ranních mrazíků. Tou špatnou zprávou je, že budeme muset my, dívky a ženy, něco udělat s naší postavou. Sezóna letních kopaček a dovolených u moře se blíží. My se teď podíváme na aktuální trendy dámských plavek pro rok 2017.

Jednodílné plavky se vrací na výsluní

Je to tak. Už minulou sezónu vykouklo několik zajímavých kolekcí jednodílných plavek a tohle léto tento trend jenom umocní. Nicméně zapomeňte na nudné modely, které si pamatuje 15 let zpátky. Současné jednodílné plavky působí neskutečně sexy – nabízí velké množství střihů s odhalením na těch místech, která chcete ukazovat. Žádné nudné modely, které schovají vše. Z toho důvodu jsou jednodílné plavky oblíbené i mezi štíhlými ženami, které nepotřebují nic schovávat.

Bikini jsou ještě odvážnější

Dvoudílné plavky nechtějí ztratit krok, a tak přišly se zajímavými prvky odvážného šněrování. Tenká nitka na pravé a levé straně vás může stát několik trapných chvílí, ale pokud to risknete, potom budete sklízet obdiv okolí, které na vás oči nechá. Další kombinace bikin nabízí sexy výstřihy a minimalistické použití materiálu pro maximální odhalení. V kurzu jsou také neustále jednobarevné a květinové vzory.

Kalhotky s vysokým pasem

Původně americký trend se pomalu dostává i do Evropy. Kalhotky s vysokým pasem dělají z dvoudílných plavek kompromis k jednodílným. A nenechte se mýlit, tyto vysoce praktické modely nosí i štíhlé ženy, které si mohou dovolit mnohem odvážnější kousky. Začíná to být zkrátka sexy i u nás.

Foto – Zdroj: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *